Interesuje Cię więcej kanałów? Kliknij i sprawdź pakiety Prestiż i Max w pozostałych dwóch zakładkach powyżej.

LUZ HD
+30Mb/s

65/msc

LUZ HD
+150Mb/s

75/msc

LUZ HD
+300Mb/s

85/msc

LUZ HD
+700Mb/s

120/msc

Interesuje Cię więcej kanałów? Kliknij i sprawdź pakiety Prestiż i Max w pozostałych dwóch zakładkach powyżej.

KOMFORT HD PLUS
+30Mb/s

85/msc

KOMFORT HD PLUS
+150Mb/s

90/msc

KOMFORT HD PLUS
+300Mb/s

100/msc

KOMFORT HD PLUS
+700Mb/s

140/msc

Interesuje Cię więcej kanałów? Kliknij i sprawdź pakiet Max w zakładce powyżej.

PRESTIŻ HD +30Mb/s

105/msc

PRESTIŻ HD +150Mb/s

110/msc

PRESTIŻ HD +300Mb/s

120/msc

PRESTIŻ HD +700Mb/s

160/msc

MAX HD + 30Mb/s

125/msc

MAX HD + 150Mb/s

130/msc

MAX HD + 300Mb/s

140/msc

MAX HD + 700Mb/s

180/msc

Pakiety dodatkowe:

Pakiet CANAL+ Prestige

to 8 kanałów premium,w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, których nie zapomnisz, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, światowe gale, a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe dostępne tylko w CANAL+. Każdego wieczoru możesz cieszyć się jedną ze wspaniałych i unikalnych propozycji programowych przygotowanych dla Ciebie na każdym z kanałów stacji. CANAL+ zapewnia także najbardziej dogodną formę oglądania ulubionych programów, dopasowaną do indywidualnych gustów i potrzeb widza: możliwość wyboru wersji językowej, dostęp do serwisów VOD i online umożliwiających oglądanie ulubionych programów gdzie i kiedy chcesz oraz na dowolnym urządzeniu. Wszystkie kanały CANAL+ dostępne są w najlepszej jakości obrazu HD.

Pakiet CANAL+ Select

to 6 kanałów premium,w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, których nie zapomnisz, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, światowe gale, a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe dostępne tylko w CANAL+. Każdego wieczoru możesz cieszyć się jedną ze wspaniałych i unikalnych propozycji programowych przygotowanych dla Ciebie na każdym z kanałów stacji. CANAL+ zapewnia także najbardziej dogodną formę oglądania ulubionych programów, dopasowaną do indywidualnych gustów i potrzeb widza: możliwość wyboru wersji językowej, dostęp do serwisów VOD i online umożliwiających oglądanie ulubionych programów gdzie i kiedy chcesz oraz na dowolnym urządzeniu. Wszystkie kanały CANAL+ dostępne są w najlepszej jakości obrazu HD.

Pakiet HBO

Lubisz hollywoodzkie produkcje, kultowe seriale i koncerty gwiazd? Tutaj otrzymasz 3 programy HBO, na których możesz oglądać co tylko zechcesz, przez całą dobę.

  

Pakiet HBO HD

Lubisz hollywoodzkie produkcje, kultowe seriale i koncerty gwiazd? Tutaj otrzymasz 6 programów HBO, na których możesz oglądać co tylko zechcesz, przez całą dobę.

     

Pakiet Cinemax

Specjalna oferta dla prawdziwych kinomanów, w której wiele zarówno kasowych jak i tych alternatywnych produkcji filmowych. Dwa kanały Cinemax to propozycja, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych fanów kina.